דלג לתוכן.

לא בלוג
ניווט:
26 אפריל 2007

פריצה לרכבי מטיילים בדרום

נוסעים לטייל במדבר. יושבים לתכנן את המסלול, מעלים רעיונות, פותחים את המפות, מחפשים חניון לילה טוב להקים בו את האוהלים, ורגע.. רגע, רגע, יש עוד »

נכתב על ידי גילי בתור כללי ב- 4:31

תגובה אחת »

סרפד הכדורים

Urtica pilulifera

נדמה כי הסרפד הוא מהצמחים שזוכים מצדנו ליחס הכי מקוטב. מצד אחד, נחשב הצמח הצורב לאחד הרעים שבעשבים, כזה שלא כדאי אפילו להתקרב אליו. מצד שני, מי שלמדו להתקרב אליו יספרו לכם שזהו אחד הצמחים שיותר כדאי להכניס לחיים, אם לא בעבור טעמו, אז בעבור רגע, רגע, יש עוד »

נכתב על ידי גילי בתור כללי ב- 6:43

אין תגובות »

מילון ירוק: תוכנית מתאר מאושרת

תוכנית מתאר מאושרת, היא תוכנית שאושרה על ידי מוסדות התכנון, לאחר שהופקדה להתנגדויות הציבור. תוכנית מאושרת אינה מספיקה על מנת להתחיל בעבודות, ולשם כך צריכה תוכנית מפורטת שנגזרת ממנה לעבור אישור (היתרי בנייה ניתן להוציא רק מתוקף תוכניות מפורטות). בכדי לבצע כביש או כל יוזמת פיתוח, בתוואי המופיע בתוכנית מחוזית, יש לבצע הליכי תכנון נוספים: הכנת תוכנית מתאר מקומית ולבסוף תוכנית מפורטת, אותה ניתן להוציא אל הפועל. גם בשלבי תכנון אלה יכול הציבור להגיש את התנגדויותיו לתוכניות.

נכתב על ידי גילי בתור כללי ב- 6:38

אין תגובות »

10 אפריל 2007

כבישים בשרון

מצוה גוררת מצוה, עבירה גוררת עבירה, וסלילת כביש מהיר בשטחים הפתוחים גוררת סלילת כבישים נוספים על חשבון הפרחים. מי שנאבקו בסלילת כביש חוצה ישראל, ידעו ש רגע, רגע, יש עוד »

נכתב על ידי גילי בתור כללי ב- 1:33

אין תגובות »

5 אפריל 2007

פעיל: רעי פויכטונגר

מי

רעי פויכטונגר, 45, חקלאי פרמקלצ'ר. התפרסם בעיקר כשהביא לגן הירק שלו צואת אריות מן הספארי על מנת להרחיק את הצבאים מגן הירק שלו

מה

פועל באופן בלתי מאורגן לשימור אתרי טבע ומורשת באיזור מודיעין: גבעת שר, גבעת התיתורה, הגבעות הדרומיות, וחלקים של יער בן שמן העלולים להיפגע מסלילת כביש עירוני מס' 4. "אני חושב שאם רגע, רגע, יש עוד »

נכתב על ידי גילי בתור כללי ב- 8:33

אין תגובות »