דלג לתוכן.

לא בלוג
ניווט:
21 אוגוסט, 2007

המלצה רומנטית: זנזיבר

התמזל מזלנו, תפסנו טיסה ישירה חד פעמית מתל אביב לזנזיבר. מונית השירות, אם אפשר לקרוא לזה כך, הביאה אותנו עד לפינה הצפונית של האי, ראס נונגווי – כיום עיירת נופשים צעירים פופולרית – שהייתה כבר אז סואנת מדי עבורנו. כשהגענו לקו המים הכחולים והצלולים כל כך, העמסתי את אהובה על שתי ידי, וצעדתי את חמישים המטרים עד לסירה. בשעות השפל אפשר לעות את זה בחצי שעה הליכה, אבל אמצעי התחבורה לקנדווה (Kendwa) פעל בגאות. ניתוק.

ילדים חייכניים הרצים לקראתך בבואך 'פני, פני', עט לבית הספר, ואולי יש לך מחברת. נשים קוטפות אצות בשפל, המלכודות הקלועות המונחות על החול הלבן, ובהן פירות ים ענקיים שזחלו לתוכם בגאות. טיול לקראת השקיעה המשוונית המרהיבה., בין שפל לגאות, בין לבן בוהק לתכול בוהק. ים בצבע מהמצגות.

לשבת יחד בלי נוע על אי הולך ומצטמצם, המוקף ים סרטנים. אלפים, רבבות, של סרטנים גדולים וקטנים, שנעלמים מעינך שכאתה צועד, וצצים רק אם עוצרים ומחכים להם. לאט לאט הם עולים, סוגרים עליכם, והופ, תנועה אחת, והם נעלמו כלא היו. והלילות, שמיים זרועי כוכבים כמו שאין בסמוך לציביליזציות גדולות. העולם עגול ואין לו קצוות, אבל קנדווה הוא מהמקומות בהם אשליית קצה העולם מוחשית במיוחד.

בחוף יש בסך הכל 4 גסטהאוזים של בונגלוס, שתיים ורבע מסעדות, הרבה ים, ומסיבות פול מון שהשכלנו לפספס.

http://www.kendwarocks.com/
http://www.zanzibar-white-sands-hotel.com/
http://www.amaankendwa.com/
למקום המרכזי בחוף, Kendwa Sunset, אין אתר אינטרנט

Posted by גילי in כללי

אין תגובות »

פוסט זה פורסם ב- יום שלישי, 21 אוגוסט, 2007 בשעה 5:34 בנושא: כללי. ניתן לראות תגובות של גולשים בעזרת רסס 2.0 תגובות. ניתן להגיב, או לעשות טרקבק מהאתר שלך.

השארת תגובה

XHTML: ניתן להשתמש בתגיות הבאות: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>