דלג לתוכן.

לא בלוג
ניווט:
3 יוני, 2007

מסגרת: ארוחת בריאות בבוקר. התפריט

רכזת הנטורופתיה בקופ"ח כללית משלימה, ד"ר אסתר מנחם, נטורופתית וביולוגית, ממליצה על 3 סוגים של ארוחת בוקר מאוחרת.

 1. לניקוי הגוף. לפי שיטת ההפרדה והטבעונות הקלסית

  פירות בפיזור לאורך הבוקר עד הצהרים. רצוי לבחור בפרי מסוג אחד. למשל, אפשר רק אבטיח, או מלון. לא לערבב עם פירות אחרים.
  החסרון: עלול לגרום לעליה בטריגליצרידים, לא טוב לסכרתיים או לסובלים מתנודות ברמות הסוכר. מצויין לריפוי ממחלות אקוטיות או כרוניות מסוג דלקת פרקים.

 2. למי שמותר מוצרי חלב

  יוגורט ביו-בטעם טבעי עם 2 כפות שיבולת שועל, כפית זרעוני פשתן טחונים טריים (מזרז עיכול), כף סובין שיבולת שועל (מזרז עיכול, ומוריד כולסטרול), פרי חתוך דוגמת בננה, תפוז, או תפוח (אשלגן, אנזימים) וכן חמוציות, אגוזים, צימוקים, מעט קינמון וכף אבקת שמרי בירה (מוסיף אנרגיה, שומר על רמות סוכר קבועות).

 3. עבור מי שאסורים להם מוצרי חלב מפאת אנמיה, רגישות לחלבון חלב, רגישות לסוכר החלב, עייפות, או אנשים בזמן מחלה

  סלט ירקות מכרוב אדום, בצל ירוק, צנונית, עגבניה, מלפפון ופטרוזיליה. אליו אפשר להוסיף אחד או שניים מהמרכיבים הבאים: טונה, סרדינים, סלמון, הרינג כבוש, סרדינים כבושים, ביצה, חומוס גרגרים, זרעוני דלעת, אגוזי מלך, שקדים, שעועית אדומה,אבוקדו, טחינה.>>>חזרה לכתבה

Posted by גילי in כללי

אין תגובות »

פוסט זה פורסם ב- יום ראשון, 3 יוני, 2007 בשעה 16:24 בנושא: כללי. ניתן לראות תגובות של גולשים בעזרת רסס 2.0 תגובות. ניתן להגיב, או לעשות טרקבק מהאתר שלך.

השארת תגובה

XHTML: ניתן להשתמש בתגיות הבאות: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>