דלג לתוכן.

לא בלוג
ניווט:
27 נובמבר, 2006

מנקים את הכנרת במפנים

יחידת הצוללים של המחוז הצפוני של המשטרה יוצאת בשבע הבא למבצע ניקיון תת ימי בחופי הכנרת, ומזמינה צוללנים להצטרף אליה.

ביחידת הצוללים של המחוז הצפוני של המשטרה 27 צוללנים, אשר יזמו יחד עם כפר הנופש האון פעולה לניקיון האגם מאשפה שמותירים אחריהם המטיילים.

מפקד היחידה, גלי גרעין, מסר כי היחידה מורכבת מצוללים מתנדבים העושה רבות למען הקהילה, בהצלה וחילוץ טובעים. "הפעם, החלטנו לעשות גם למען שמירת סביבת הכנרת, כשהרעיון המוביל הוא שהכנרת שלנו מלוכלכת, ואין לנו כנרת אחרת" מנהל כפר הנופש האון, בצלאל בן יצחק מסר "היה לנו חשוב להיות החוף הראשון שמרים את דגל שמירה על האגם וניקיונו, אני מקווה שיוזמה זו תחזור על עצמה גם בחופים האחרים, כך נוכל ליהנות כולנו מכנרת יפה ובטוחה כל השנה".

צלילת הניקיון תצא מהחוף הכנרת של כפר הנופש האון ב-8 לדצמבר החל ב-8 בבוקר. היחידה מבקשת את עזרתם של תושבי האזור שבידם תעודת צולל וביטוח בתוקף להצטרף למבצע. לפרטים: 054-2404339.

Posted by גילי in כללי

אין תגובות »

פוסט זה פורסם ב- יום שני, 27 נובמבר, 2006 בשעה 16:16 בנושא: כללי. ניתן לראות תגובות של גולשים בעזרת רסס 2.0 תגובות. ניתן להגיב, או לעשות טרקבק מהאתר שלך.

השארת תגובה

XHTML: ניתן להשתמש בתגיות הבאות: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>